פרטים עלי

התמונה שלי

ניהול פרוייקטים. הפקות בנגיעה אישית.  שיווק ייחודי, ייעוץ והכוונה | ימי כיף וגיבוש לחברות | ניהול ותיאום אירועים | ניהול אתרי  אינטרנט | קידום ויחסי ציבור 0503866300

יום שלישי, 13 במרץ 2018

אדם צעיר – עיתון לילדות ולילדים


לכבוד האביב - "אדם צעיר" בנושא טיול
"עיתון הילדים הכי טוב שקיים במדינת ישראל בימינו"
אורית הורוביץ בר-עם, פותחים יום, רשת | 
"לא פחות ממבריק" מאירה ברנע גולדברג
"למרות גילי התברר לי שאני עדיין יכול לקרוא עיתון מקסים לילדים   וליהנות ממנו" | שלמה ארצי

בעריכת סופרת הילדים רינת פרימו
גיליון 57 בנושא: טיול
עורכת הגיליון: דניאלה אסא | מאיירת הגיליון: ליאור קציר
"כדי לראות בעל חיים גדול ממש מיוחד, צריך לנסוע לשמורת טבע, אבל בשביל לראות חרק ממש מיוחד, כל מה שצריך לעשות זה להסתכל על העציצים בבית"
מתוך ריאיון עם מדריך סיורי הטבע מתן בן-ארי, עמ' 22
היכן בטבע מומלץ להתבונן כשיוצרים סרט מדע בדיוני?
 והאם ייתכן שחברתם הטובה ביותר של בני האדם היא בכלל העז
גיליון 57 של אדם צעיר בנושא טיול עונה על השאלות הללו ומרחיב את אופקיהם של הילדים באמצעות כתבות מעניינות, חידות ושעשועונים. 
בין היתר תוכלו למצוא בגיליון: שאלון אישי שיתאים לכל אחד מכם את הטיול האידיאלי עבורו (נו, ומה את/ה יותר: טיפוס של טיולי שטח או של פיקניק שקט?), מדור בישול עם השראה ופרק נוסף של "זלמן", סיפור הקומיקס בהמשכים מאת רינת פרימו.

אדם צעיר הוא עיתון ילדים חודשי "כמו פעם": קסום, תמים, אינטליגנטי ואיכותי. הירחון פונה ללבבות הצעירים (גילאי 6-12) ומזמין אותם למסע חווייתי בעקבות נושא שמתחלף בכל חודש. טרולים, בלשים, מסע בזמן, המצאות, קרקס, אולימפיאדה ונושאים רבים נוספים כבר נבחרו בקפידה כדי שיובילו את הילדים לחוויית קריאה ייחודית. כתב העת מאופיין באיכות נייר והדפסה ברמה גבוהה, והפורמט קשיח ויציב ולכן נוח לאחיזה לאצבעות הקטנות.
בתקופה בה ילדות תמימה היא עולם הולך ונעלם, בשל השלכות תקשורת ההמונים וריבוי המסכים, אדם צעיר מספק מפלט של דמיון. העיתון מזכיר לקוראים כמה כיף להיות ילד ומעניק להם כלים לפיתוח עולם פנימי עשיר וכוחות פנימיים שילוו אותם במהלך חייהם. זהו עיתון הילדים היחיד שנערך על ידי סופרת ילדים והוא נטול פרסומות ותוכן שיווקי. התוכן החינוכי מאפשר לקהל הצעיר ללמוד מתוך שמחה והתלהבות, והגיליון נשאר תמיד רלוונטי. הגיליונות המושקעים מכילים סיפורים קצרים, כתבות, פעילויות, שעשועונים וחידות, קומיקס, מדור טיולים, מדור בישול ועוד.
המחיר למינוי הוא 47 ש"ח לחודש, ללא התחייבות | ניתן להשיג את הגיליונות גם בחנויות רשת סטימצקי | http://www.adamtsair.co.il/  האתר מהווה מקור מידע להורים והוא מציע מבחר גדול של מאמרים על עידוד קריאה בקרב ילדים וכן סיפורים מגיליונות העיתון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה